جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ایمنی، بهداشت و محیط زیست

شرکت حفاری مپنا تعهدی دیرینه به بالاترین استانداردها برای سلامت و ایمنی کارکنان، مشتریان و پیمانکاران خود و همچنین حفاظت از محیط زیست در جوامعی که در آن زندگی و کار می کنیم، دارد.

به اشتراک گذاری بهترین شیوه ها

شرکت حفاری مپنا بهترین شیوه های HSE را از طریق مقالات فنی و ابزارهای دیگر به اشتراک می گذارد و پیشرو صنعت شناخته شده در عملکرد HSE است.

سیستم مدیریت HSE

سیستم مدیریت HSE حفاری مپنا اصول HSE را تعریف می کند که بر اساس آن ما عملیات خود را در همه زمینه ها انجام می دهیم. مدیریت فلسفه HSE را به کلیه کارکنان، مشتریان، پیمانکاران و اشخاص ثالث مرتبط با کسب و کار ما ابلاغ می کند و هر واحد حفاری مپنا باید شواهد مثبتی مبنی بر انطباق با سیستم ارائه دهد.

مدل سیستم مدیریت HSE شامل هشت جزء مرتبط به هم است
این موارد به طور مداوم با بررسی های انطباق بهبود می یابند
گواهینامه ها، استانداردها و جوایز
  1. گواهی سیستم مدیریت HSE در صنعت نفت و گاز بر اساس دستورالعمل OGP HSE-MS، ویرایش 1994
  2. گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت حرفه ای بر اساس استانداردهای ISO 9001، ISO 14001، OHSAS 1800 از TUV NORD آلمان

ما در گروه مپنا تلاش می‌کنیم تا با در اختیار داشتن پرسنلی با انگیزه در محیطی سالم، ایمن و حافظ محیط زیست در جهت ارتقاء و توسعه زیرساخت‌های کشور گام‌های موثری برداریم.

تماس با حفاری مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره شرکت حفاری مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا