جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رضایت مشتری

در جهانِ پر رقابت امروز، تلاش برای خوش‌نامی، افزایش بهره‌وری و ارتقای کیفی و کمّی خدمات ما در شرکت حفاری مپنا به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر بالادست صنعت نفت در گرو توجه به نیازهای متنوع و متفاوتی است که گروه‌های مختلف مخاطبان و ذی‌نفعان در فضای پیرامونی طرح می‌کنند. پیرو استراتژی‌های کلان سازمانی، در تلاشیم نه تنها رضایت مشتریان بلکه در نگاه کلی تر رضایت ذی‌نفعان شرکت حفاری مپنا را مد نظر قرار دهیم.
ما در حفاری مپنا همچون بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر ملی و بین‌المللی به انجام مسئولیت‌های اجتماعی فردی و سازمانی خود در قبال رعایت قوانین و اصول متعارف اجتماعی متعهد هستیم. مروری بر بیش از یک دهه فعالیت این شرکت نیز مشخص می‌سازد که حفاری مپنا همواره احترام به ملاحظات مختلف قانونی، اخلاقی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی را مورد توجه قرار داده و کوشیده است ضمنِ گسترشِ دایرۀ ذی‌نفعان خود، در مسیر تحقق درخواست‌های منطقی و متوازن عمومِ ذی‌نفعان و مدیریت رضایت آنها حرکت کند.
با باور به اهمیتِ رضایتمندی و خرسندی گروه‌های مختلف اجتماعی – چه آن‌ها که برروی اقدامات ما تاثیر می‌گذارند و چه آن‌ها که از ما تاثیر می‌پذیرند – ساختاری برای سنجش رضایت ذی‌نفعان و تحلیل مناسب نقاط قوت و قابل بهبود در شرکت حفاری مپنا به عنوان زیرمجموعه گروه معظم مپنا تدارک دیده شده است.
تحلیل مداوم میزان رضایت مشتریان، از ماموریت‌های مصوب در سطح شرکت حفاری مپناست که بر این اساس، پرسشنامه‌ای به قصد بررسی میزان «رضایت مشتری در ابعاد مختلف» تدوین شده است تا امکانی برای ثبت نظرات و سنجشِ رضایت مشتریان و مطالعۀ جوانب مختلف این موضوع فراهم آورد.
شما می‌توانید به عنوان نمایندۀ گروهی از مشتریان، ما را در سنجش میزان رضایت‌مندی خود از پروژه‌های جاری شرکت حفاری مپنا یاری دهید. یادآور می‌شود مطالب مندرج در این پرسش‌نامه و پاسخ‌های ارسالی از سوی شما مشتری گرامی، کاملاً محرمانه خواهد بود.

تماس با حفاری مپنا

در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره شرکت حفاری مپنا نیاز دارید، و یا برای شرکت یا سازمان خود نیازمند راه‌حل یا محصولی هستید، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

پیمایش به بالا